PŘIJEDEME UPRAVIT I VÁŠ TRAKTOR

+420 608 709 900   agro@agrochip.cz

Využijte potenciál zemědělské techniky – zvyšte výkon – snižte spotřebu profesionálním chiptuningem za české ceny! AGRO CHIP.cz nabízí nejen zvýšení výkonu ale i podstatné snížení spotřeby až o 18% a vše s garancí spokojenosti a nadstandardními zárukami. 

 

MOBILNÍ CHIPTUNING

Přijedeme za vámi kamkoliv po České republice a úpravu provedeme v práci, u vás doma nebo na předem domluveném místě a to zcela bez příplatku – třeba i na poli.

PROČ MOBILNÍ CHIPTUNING

Protože úpravu provedeme přímo u zákazníka doma, v práci nebo na místě kde se dohodneme – třeba i na poli. Za svými zákazníky jezdíme my. Odpadá tedy nutnost objíždět pobočky či servisní místa. Za svými zakázníky jezdíme my a to vše bez příplatku.

Zvýšení výkonu/snížení spotřeby
Chiptuning – zvýšení výkonu – snížení spotřeby je vždy bezproblémů na STK či SME jelikož všechny naše úpravy splňují hodnoty dané výrobcem.
Nadstandardní záruky
Na úpravu poskytujeme nadstandardní záruku ve výši 60 měsíců či možnost připlacení doživotní záruky. Samozřejmostí je i záruka na upravenou řídící jednotku.
Mobilní chiptuning
v rámci Úpravu přijedeme provést kamkoliv po České republice klidně i na pole…
Nic neriskujete
S naší úpravou nic neriskujete. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s naším chiptuningem spokojeni vrátíme vám peníze.

ŽÁDNÉ RIZIKO

V případě že nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni s naší úpravoíu vrátíme vám peníze! S naší úpravou žádné obavy a žádné riziko!

Vždy nabízíme něco navíc proto již v standardní ceně úpravy jsou obsaženy služby navíc, za které jinde platíte:

Úpravu softwaru
Základní položkou naší ceny je úprava neboli optimalizace softwaru řídící jednotky dle našich výkonnových tabulek..
Zálohu původního softwaru
Originální software je u nás automaticky zálohován, pokud budete mít s sebou při úpravě flash disk, nahrajeme Vám ho i na něj.
Nadstandardní (po)záruční servis
Optimalizací výkonu to u nás nekončí. Víme, že i nastandardní služby jsou pro naše zákazníky důležité proto již v základní ceně úpravy je po dobu jednoho ruku nahrání původního sw či opětovné nachipování již v ceně. Hradí se pouze cestovné náklady.
Certifikát o úpravě
Součástí úpravy je samoztřejmě certifikát o provedené úpravě.

 

Optimalizaci výkonu neboli chiptuning nabízíme nejen u zemědělšké techniky ale i především u osobních vozů, motocyklů a kamionů.

 

NAŠE PŮSOBNOST

OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí působí po celé České republice, kdy úpravu provádíme přímo u zákazníka doma, či v práci nebo na místě, které zákazníkovi nejvíce vyhovuje – třeba i na poli…

RYCHLÝ KONTAKT

+420 608 709 900   agro@agrochip.cz